Jarní sezona v plném proudu

Když nemůžeš, přidej víc… Tak zní známý song od skupiny Mirai a nám často tato slova významně pomohla jak v přípravě, tak na závodech. Pro zvládnutí závodní sestavy ve sportovním aerobiku, jsou totiž tato slova nejvýstižnější.

Příprava na novou závodní sezonu byla v letošním roce náročnější. Některé dívky postoupily do vyšší věkové kategorie  a také do ELITE I. výkonnostní třídy a tím bylo nutné zvýšit náročnost a obtížnost závodních sestav.

Během jara proběhly tři nominační závody jak na ME tak na MS. K těm nejúspěšnějším závodnicím  v kategorii youth ( 15 – 17 let) patří Jana Vavřičková, které se podařilo navázat na úspěchy v minulých letech a nominovala se jak na ME tak i MS v kategorii ženy. Musíme podotknout, že tato kategorie je velmi prestižní  a nabitá kvalitními závodnicemi a přihlédneme-li k tomu, že Jana ještě moc závodů  v této věkové kategorii neabsolvovala, o to více si těchto nominací velmi vážíme. Kromě jiného se Janě zadařilo také v kategorii youth dua společně s Kristýnou Grusovou a i v této kategorii dívky odjedou 2.června 2022 na ME do Bruselu a na MS, které se bude konat  na podzim v Ostravě.

V této nejvyšší výkonnostní třídě, v kategorii dospělých  Performance Aerobic, se zadařilo Nele Vohradské  (s dalšími dívkami z jiných klubů), a také ona si svým prvenstvím zajistila účast na ME a MS.

Rádi bychom tímto poděkovali všem rodičům za skvělou spolupráci a trpělivost, městu Čelákovice a NSA za podporu a dívkám za výbornou reprezentaci klubu.

 

1_Digital_Jana V