ROK 2018

Nela VOHRADSKÁ  -  I.VT -  kategorie 17 a více let, ženy

DUBEN

7. – 8.  Louny  -   5.místo

                            -  2.místo  ( tým)

28. – 29.   Ostrava  -  4.místo

                                     -  2.místo  ( tým)

KVĚTEN

20.5.         Praha MČR SAMC – 2.místo

24. – 26.   Karlovy Vary ME  -  2.místo (tým)

ŘÍJEN 

 

Praha  MČR – 4.místo, 2.místo (tým)

Holandsko MS -  5.místo (tým)

 


Veronika HYLMAROVÁ  –  II.VT – kategorie 11-13 let, ženy

DUBEN

21. – 22.  Praha  -  1.místo

 

 

Anna ŠPITÁLSKÁ  -  II.VT – kategorie 14-16 let, ženy

DUBEN

21. – 22.  Praha  -  3.místo

KVĚTEN

5. -  6.  Louny  -  3.místo

ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav – 5.místo

 

Romana DRÁBKOVÁ   –  II.VT – kategorie 17 a více let, ženy

 DUBEN

21. – 22.  Praha  -  10.místo

ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav – 8.místo

 

Jana VAVŘIČKOVÁ  -  III.VT – kategorie 11-13 let, ženy

DUBEN

21. – 22.  Praha  -  2.místo

KVĚTEN

5. -  6.  Louny  -  1.místo

ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav -  1.místo

ZÁŘÍ

 Praha  -  1.místo

ŘÍJEN

Plzeň  -  1.místo

 

Kristýna GRUSOVÁ  –  III.VT – kategorie 11-13 let, ženy

DUBEN

21. – 22.  Praha  -  5.místo

KVĚTEN

5. -  6.  Louny  -  5.místo

ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav – 3.místo

ZÁŘÍ

 Praha  -  3.místo

ŘÍJEN

Plzeň  -  2.místo

 

Viktorie  SOULKOVÁ  –  III.VT – kategorie 11-13 let, ženy

DUBEN

21. – 22.  Praha  -  25.místo

KVĚTEN

5. -  6.  Louny  -  9.místo

ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav – 11.místo

 

Karolína ŠPITÁLSKÁ  –  III.VT – kategorie 8 – 10 let, ženy

DUBEN

21. – 22.  Praha  -  28.místo

KVĚTEN

5. -  6.  Louny  -  31.místo

ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav  -  26.místo

 

 Jana KOPEČKOVÁ  –  III.VT – kategorie 14 – 16 let, ženy

 ČERVEN

2. -  3.   Mladá Boleslav  -  8.místo

 ZÁŘÍ

 Praha  -  4.místo

ŘÍJEN

Plzeň  -  7.místo

 

 

ROK 2017

 

Nela VOHRADSKÁ  -  I.VT – kategorie dospělých, ženy

DUBEN

14. – 15.  -  Louny   –  5.místo

29. – 30.     Ostrava  -  5.místo

KVĚTEN

13. – 14. –  Brno –  6.místo

21.5.  -  Praha MČR SAMC  -  1.místo

 

ŘÍJEN

6. – 8. -  Plzeň MČR  -  4.místo

 

 

Klára HAVRÁNKOVÁ  -  II.VT – kategorie 11-13 let

DUBEN

22. – 23.  -  Praha –  3.místo

KVĚTEN

27. -28.  -  Brno – 1.místo

ČERVEN

3. – 4.  -  Mladá  Boleslav  - 1.místo

ZÁŘÍ

 30.  -  Louny  – 2.místo

ŘÍJEN

13. – Praha – 1.místo

Viktorie KROVOZOVÁ + Valerie BEEROVÁ  -  II.VT – kategorie, týmy 14-16 let

DUBEN

22. – 23.  -  Praha –  5.místo

KVĚTEN

27. -28.  -  Brno – 4.místo

ČERVEN

3. – 4.  -  Mladá  Boleslav  - 5.místo

ŘÍJEN

13. – Praha – 4.místo (umístění pro Viktorii, tým se rozpadl)

 

Romana DRÁBKOVÁ   –  II.VT – kategorie 14-16 let

KVĚTEN

27. -28.  -  Brno – 6.místo

ČERVEN

3. – 4.  -  Mladá  Boleslav  - 4.místo

ZÁŘÍ

 30.  -  Louny  – 7.místo

ŘÍJEN

13. – Praha – 8.místo

 

 

Veronika HYLMAROVÁ - III.VT – kategorie 11-13 let

DUBEN

22. – 23.  -  Praha –  1.místo

KVĚTEN

27. -28.  -  Brno – 1.místo

ČERVEN

3. – 4.  -  Mladá  Boleslav  - 1.místo

ZÁŘÍ

 30.  -  Louny  – 1.místo

 

Klára ŠPITÁLSKÁ  –   III.VT – kategorie 11-13 let

DUBEN

22. – 23.  -  Praha –  3.místo

KVĚTEN

27. -28.  -  Brno – 3.místo

ČERVEN

3. – 4.  -  Mladá  Boleslav  - 2.místo

 

Anna ŠPITÁLSKÁ  –  III.VT – kategorie 14-16 let

DUBEN

22. – 23.  -  Praha –  1.místo

KVĚTEN

27. -28.  -  Brno – 1.místo

ČERVEN

3. – 4.  -  Mladá  Boleslav  -  1.místo

ZÁŘÍ

 30.  -  Louny  – 1.místo

ŘÍJEN

13. – Praha - 1.místo

 

 

ROK 2016

 

9. – 10.4. Brno  II. + III.VT

KATEGORIE  11 – 13 let, dívky:  Klára Havránková -  4. místo, Viktorie Krovozová  -  6.místo,

Veronika Hylmarová  – 10.místo

KATEGORIE  14 – 16 let, dívky: Romana Drábková – 1.místo, Valerie Beerová  -17.místo

 

 

23. – 24.4. Praha Petřiny II. + III.VT

KATEGORIE 11 – 13 l et, dívky:  Klára Havránková1. místo, Viktorie Krovozová  -  7.místo, Veronika Hylmarová  – 6.místo

 

KATEGORIE  14 – 16 let, dívky:  Romana Drábková1.místo, Valerie Beerová  – 16.místo

 

30.4. – 1.5.  Ostrava I.VT

KATEGORIE  14 – 16 let, dívky:  Nela Vohradská – 6.místo

 

14. – 15.5. Praha Petřiny I.VT

KATEGORIE  14 – 16 let, dívky:  Nela Vohradská – 11.místo

 

24. – 25.9. Praha Petřiny II. + III.VT

KATEGORIE 11 – 13 let , dívky:  KLára Havránková -  1.místo, Viktorie Krovozová -  6.místo

KATEGORIE 14 – 16 let, dívkyRomana Drábková - 1.místo, Valerie Beerová - 15 místo

 

 30.10. – 2.11.  Praha MČR I. VT

KATEGORIE 14 – 16 let, dívky:  Nela Vohradská - 6.místo