MS 2022

Ve dnech 2. – 4.listopadu 2022 se utkaly špičky ve sportovním aerobiku a fitness z celého světa v ostravské aule Gong, kde se po tříleté covidové pauze konalo mistrovství světa.

Náš klub úspěšně reprezentovala v kategorii dospělých Nela Vohradská ve velmi atraktivní kategorii Performance aerobic s choreografií Soldiers. Tým byl složen z dívek ze dvou klubů a podařilo se jim tak získat kov nejcennější a to zlatý. V kategorii youth se na MS nominovalo take duo ve složení Kristýna Grusová a J.Vavřičková, ale z důvodu zranění jedné z dívek, jsme jejich účast na šampionátu byli nuceni zrušit.

Blíží se konec roku a přichází čas bilancování, hodnocení a zamyšlení. Při pohledu zpět je možné říct, že rok 2022 byl pro náš klub úspěšný. Kromě mistrovství světa jsme získali na ME, které proběhlo v Bruselu , bronzovou medaili v kategoroii youth duo a 5.místo v kategorii ženy a v dospělé kategorii Performance aerobic medaili zlatou. Na MČR jsme z výše uvedených kategorií přivezli jedno čtvrté a jedno první místo o které se opět postarala Nela Vohradská.

Dá se také říct, že je konec jedné generace a začátek nové. V září proběhl nábor nových talentovaných dětí a pokud jim píle, odhodlání a touha vydrží, máme se na co těšit.

Z úspěchů našich závodnic máme velkou radost a všem gratulujeme. Velké poděkování si zaslouží i rodiče našich závodníků kteří jsou největšími sponzory i fanoušky našeho sportu a vždy dokážou vytvořit fantastickou atmosféru. Také velmi děkujeme městu Čelákovice za přízeň a podporu.