Otvíráme již 7.ročník Děti na startu

S velkou radostí oznamujeme, že po všech pandemických omezeních a zákazů, opět otvíráme již 7.ročník Děti na startu. Tento projekt je od prvopočátku podporovaný z rozpočtu města Čelákovice a jde o všeobecnou pohybovou přípravu dětí předškolního a mladšího školního věku, zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.

Kdo jsou děti na startu?- všechny děti ve věku od 4 do 9 let, děti štíhlé, s nadváhou i obézní, talentované i netalentované.

Všeobecná sportovní průprava děti komplexně připraví na pozdější zvládání specializovaných sportovních disciplín a sport je přitom nepřestane bavit. Výuka je pestrá a zábavná. Dětem se pohybová aktivita po deseti minutách mění. Malí sportovci se nejdříve věnují atletice, pak gymnastice, v půlce hodiny se přejde na míčové hry, motorická cvičení a na závěr nechybí ani soutěže. Děti zde cvičí s radostí a bez stresu z výkonů. Rádi bychom touto cestou přivedli ke sportu co nejvíce dětí. Kurzy kopírují školní rok (září-leden a únor-červen ) – 1x týdně 60 minut. V našem případě se jedná o středu od 15:15 do 16:15 hod. Přihlášky přijímáme do 8.září 2021.

Bližší informace o projektu naleznete také na stránkách www.detinastartu.cz, www.sportovni-akademie.com nebo na tel. 776635588, 777065089.

 

logo Děti na startu1