Ohlédnutí za jarní sezónou 2017

Sportovní akademie Čelákovice z.s. od svého vzniku, vychovala velmi kvalitní závodníky ve sportovním aerobiku. Získala mnoho titulů mistrů České republiky, Evropy i světa a to ve všech kategoriích. Vzhledem k tomu, že došlo ke střídání generací, šanci uspět na vrcholových soutěžích není tak výrazná jako v minulých letech. Přesto se nám začínají dařit první větší úspěchy z řad mladších dívek.

Nejúspěšnější z nich je v kategorii 11-13 let Veronika Hylmarová , která získala na jarních závodech 3x zlatou medaili a je velmi nadějnou závodnicí. Dále v této kategorii je výborná a stále se usmívající  Klára Havránková s výsledky dvakrát  1. místo a jednou místo 3. a  technicky skvělá Klára Špitálská, která si vybojovala na posledních závodech 2.místo a dvakrát skončila na místě 3.  Její úspěšná sestra Anna Špitálská závodí v kategorii 14-16 let a ta si také jako Veronika přivezla ze všech jarních závodů zlaté medaile. Její sestava je dynamická, technicky velmi náročná a výborně zvládnutá. Další nadějnou juniorkou je Romana Drábková, která v této nabité kategorii dívek získala nejlepší umístění na 4.místě. V kategorii týmů se také na 4.místě umístila Viktorie Krovozová a Valerie Beerová.  Nejstarší a velmi úspěšnou závodnicí našeho klubu se stala Nela Vohradská.  Přestože závodí prvním rokem v kategorii dospělé ženy, podařilo se jí probojovat do všech finálových kol s nejlepším umístěním na 5. místě . Tím se dostala ve svých 17 letech mezi nejlepších 6 žen v ČR. Nela se také specializuje na Soutěžní Aerobic Master Class , kde opět na jaře získala, tak jako v kategorii juniorek v minulém roce, titul mistryně České republiky.

Ráda bych tímto poděkovala všem rodičům za skvělou spolupráci a trpělivost,  městu Čelákovice za podporu a dívkám za výbornou reprezentaci klubu. Věříme, že i podzimní závody nám přinesou mnoho radosti.