Nominace na MS potvrzena !

Ukončení závodní jarní sezóny doprovodily skvělé výsledky závodnic ze Sportovní akademie Čelákovice z.s. jak v Lounech, tak v Mladé Boleslavi.

Ve dnech 18. a 19.5.2019 proběhl třetí nominační závod ve sportovním aerobiku v Lounech na MS v kategorii dospělých. Náš klub reprezentovaly v kategorii dua Nela Vohradská a Anna Špitálská s velmi náročnou dvouminutovou závodní sestavou a umístily se tak na krásném 2.místě. S tímto skvělým výsledkem potvrdily svou nominaci na Mistrovství světa, které proběhne v říjnu v holandském Leidenu.

Kromě účasti na MS si Nela Vohradská vybojovala také 2.místo na MČR v SAMC, které se vyhlašuje 1x ročně Českým svazem aerobiku a fitness v kategorii komerční aerobik. Na toto mistrovství se kvalifikují závodnice ze všech krajů z celé České republiky během celého roku. Z několika postupových kol se do finálového kola MČR dostane pouze 15 nejlepších závodnic.

V polovině června se také uskutečnil poslední závod v Mladé Boleslavi mladších dívek v kategorií 11-13 let. I zde se opět zadařilo naší nejlepší závodnici Janě Vavřičkové, která potvrdila svou dominanci a tak jako v celé jarní sezóně, obhájila své prvenství.

Tímto bychom rádi poděkovali městu Čelákovice za úžasnou podporu, rodičům za trpělivost a spolupráci a dívkám za výbornou reprezentaci klubu a města.